Yhteystiedot

Askarruttaako jokin käytännön asia Logomoon liittyen?

Ota yhteyttä, autamme mielellämme

Katso usein kysytyt kysymykset täältä


LIPUT:

0600 900 900
(1,98 €/min+pvm)
ma-la klo 9-21, su klo 10-18
Poikkeukset pyhinä mahdollisia

TILAVARAUKSET:

029 123 4808 (arkisin klo 9-16)
myynti@logomo.fi

TAPAHTUMAPAKETTIEN RYHMÄMYYNTI:

0600 900 900
(1,98 €/min+pvm)
ma-la klo 9-21, su klo 10-18
Poikkeukset pyhinä mahdollisia
Sähköposti: ryhmat@lippu.fi

LÖYTÖTAVARAT:

Löytötavaroita voi tiedustella Suomen Löytötavarapalvelusta
Puhelinpalvelu: 0600 033 91 (1.97€/min+pvm)
Palvelee ma-pe 10-18 ja la 10-14


HENKILÖKUNTA

Päivi Rytsä
Toimitusjohtaja
050 596 0773
paivi.rytsa@logomo.fi
Maarit Hurme
Myyntijohtaja (tapahtumat, kokoukset & kongressit)
050 563 4844
maarit.hurme@logomo.fi
Janne Auvinen
Tapahtuma- ja tuotantojohtaja
050 563 4040
janne.auvinen@logomo.fi
Petteri ”Pefu” Unkila
Tuotantopäällikkö
044 550 2580
petteri.unkila@logomo.fi
Kirsi Ranta
Toimitilapäällikkö
0400 549 499
kirsi.ranta@logomo.fi
Elina Tikkakoski
Myyntineuvottelija
029 123 4808
044 546 4717
elina.tikkakoski@logomo.fi
Essi Moisio
Myyntineuvottelija (äitiyslomalla)
029 123 4808
044 716 0100
essi.moisio@logomo.fi

yhteystiedot

LOGOMO

Köydenpunojankatu 14
20100 Turku

info@logomo.fi
www.logomo.fi

INFO

029 123 4800 (arkisin klo 9-16)
info@logomo.fi

Yritystunnus: 2403526-7
VAT-tunnus: FI24035267

LOGOMON VERKKO

Wifi: LogomoPublic
Wifi password: loGOmo2012

JaaShare on FacebookTweet about this on Twitter